Songman Maarten Teekens

Veelzijdig muzikant met vintage charme

Sommige mensen zijn gewoon te laat geboren. Zanger en gitarist Maarten Teekens is er zo één. Met een groot hart voor de songs uit de jaren 50 en 60 en een bijzondere liefde voor Elvis Presley weet hij elk publiek te raken – en dat in meerdere gedaanten.

Als Songman staat hij solo op het podium met fijne easy listening covers uit de jaren 50 en 60. Ingetogen, sfeervol en geschikt voor elke gelegenheid waarbij live muziek het verschil maakt.

Het gehele jaar door is hij te boeken als The Classic Crooner – met zijn karakteristieke oude grammofoon als decor brengt hij de nostalgie van een vervlogen tijdperk tot leven. En als de feestdagen naderen transformeert diezelfde show naar The Christmas Crooner: een betoverende sfeer vol kerstklassiekers met een vleugje nostalgische charme.

Voor de grote zaal is er The Wanderers – zijn vaste band waarmee hij al jaren door de Nederlandse theaters trekt met een Elvis show vol rock-‘n-roll energie.

En voor wie echt de diepte in wil: Elvis In The Chapel is een intiem akoestisch luisterconcert in kapelletjes en kleine zalen. Van romantische ballads en superhits tot verborgen pareltjes – Maartens warme stem en gitaarspel brengen elk nummer tot bloei.

Vijf formats. Één warme stem. Altijd de moeite waard.

Interesse in Songman Maarten Teekens? Neem vrijblijvend contact op voor meer informatie over beschikbaarheid en mogelijkheden.

Neem contact op